Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Antyalergiczne

Kołdry antyalergiczne

Częste sprzątanie domu nie zawsze wystarczy, by skutecznie pozbyć się kurzu i roztoczy, które są powodem cierpień alergików. Roztocza szczególnie lubią ukrywać się w pościeli, czyli ciepłym i stosunkowo wilgotnym miejscu. W jaki sposób pozbyć się alergenów i zapewnić sobie spokojny sen? Odpowiedzią są kołdry antyalergiczne! Pomogą Ci pozbyć się raz na zawsze alergenów podrażniających w nocy Twoją skórę.

Wnętrze ma znaczenie

Kołdry antyalergiczne różnią się od zwykłych rozwiązań swoim wypełnieniem wykonanym z lateksu. Dzięki temu roztocza nie są w stanie na nich przeżyć. Pościel o właściwościach antyalergicznych bardzo dobrze odprowadza wilgoć i wytwarzana jest z mikrofibry utrudniającej osadzanie się kurzu.

Kołdry przeciwalergiczne – trwałość na lata

Kołdry przeciwalergiczne mają to do siebie, że z czasem nie tracą swoich cennych właściwości i nie musisz ich często wymieniać. Przez wiele lat chronią skórę przed kurzem i roztoczami zapobiegając podrażnieniom. Kołdry o właściwościach antyalergicznych znacznie łagodzą objawy alergii i pozwalają spokojnie przespać całą noc osobom, które cierpią na silne uczulenia.

W naszej ofercie znajdziesz kołdry antyalergiczne w różnych wymiarach. Najpopularniejsze z nich to140x200 i 160x200.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 123 
 123