Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Haft - Ręczniki & Szlafroki

Haft na ręcznikach pełni funkcję dwojaką. Po pierwsze - dekoracyjną. Jak wiemy, hafty od wieków zdobią przeróżne materiały, a efekt niezmiennie zachwyca najbardziej wymagających użytkowników tkanin. Drugą z funkcji, jaką perfekcyjnie wypełniają obecnie hafty, jest znakowanie czy też personalizowanie haftowanych tkanin. Proponowane przez nas haftowane ręczniki znakomicie wpisują się w te role, stanowiąc oryginalne, funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo piękne dzieła sztuki.

Oferujemy Państwu zarówno gotowe ręczniki haftowane, jak i haftowanie ręczników na Państwa indywidualne zamówienie. Wierzymy, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Haft na ręcznikach - nieskończenie wiele możliwości

Haft komputerowy, wykorzystywany obecnie w nowoczesnym przemyśle tekstylnym, stwarza wręcz nieograniczone możliwości w zakresie zdobienia tkanin. Haftowane wzory wyróżniają się przy tym imponującą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Haft nie płowieje, nie wykrusza się, jak to ma miejsce w przypadku nadruków na tkaninach, nie traci swojej formy, za to niezmiennie pozostaje wyraźny i estetyczny.

Haftowanie ręczników przy wykorzystaniu techniki komputerowej pozwala tworzyć nam najrozmaitsze wzory - od klasycznych kwiatowych motywów, poprzez orientalne zdobienia, aż po oryginalne postaci, zwierzęta czy geometryczne figury. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wzór na ręcznikach dokładnie taki, jakiego Państwo oczekują. Ręczniki mogą zostać opatrzone dowolnym haftem, w tym także przedstawiającym logo Państwa firmy, nazwę restauracji, hotelu czy centrum Wellness&SPA. Haft na ręcznikach może również stanowić imiona ich przyszłych użytkowników lub inny, spersonalizowany motyw, co będzie doskonałym pomysłem na oryginalny, np. ślubny prezent.

Haftowanie ręczników to idealny sposób, aby wyróżnić, spersonalizować podarunek, bądź po prostu oznaczyć znakiem marki przedmioty, po które Państwa klienci sięgają na co dzień.

Ręczniki z haftem na Państwa indywidualne zamówienie

Oferujemy Państwu piękne, wytrzymałe, estetycznie i efektownie prezentujące się hafty będące nie tylko ozdobą, ale też trwałym oznakowaniem ręczników. Znakowanie metodą haftowania dostarcza wielu wyjątkowo interesujących możliwości. Haftowane ręczniki z logo Państwa firmy lub hotelu, z dowolnie wybranym symbolem lub treścią, którą chcą Państwo przekazać, będą znakomicie wyróżniać osoby, markę bądź dane miejsce.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania