Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Haft - Tekstylia Reklamowe

Znakomitej jakości tekstylia z nadrukiem bądź z haftem w formie logo Państwa firmy, jej nazwy lub wybranego motywu graficznego odwołującego się do Państwa działalności, to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Pościel reklamowa, torby z nadrukami lub haftami, ręczniki, serwetki, obrusy, a także szlafroki - tekstylia reklamowe mogą przybierać najrozmaitsze formy. Wszystkie dostarczymy Państwu zgodnie z Państwa indywidualnym zamówieniem.

Tekstylia reklamowe na każdą okazję

Tekstylia, jakie Państwu proponujemy, zarówno te z haftem, jak i z nadrukiem, znakomicie sprawdzą się podczas wszelkich działań promocyjnych, podczas targów, jako świąteczne upominki firmowe lub też nagrody dla klientów w konkursach i loteriach organizowanych przez firmę. Wszystkie nasze propozycje to połączenie wysokiej jakości tkanin i perfekcji wykonania. Zakres realizowanych przez nas prac obejmuje standardowo:

  • wykonanie szablonów drukarskich,
  • wykonanie konkretnej, wskazanej przez Klienta etykiety ,
  • produkcję pościeli lub innego rodzaju tekstyliów.

Wykonanie szablonów drukarskich poprzedzone jest czasami przygotowaniem projektu graficznego, jeśli taki jeszcze nie powstał, bądź ma być to nowa odsłona znanego już odbiorcom znaku graficznego związanego z firmą czy instytucją.

Dostarczane przez nas tekstylia reklamowe będą znakomitą wizytówką Państwa działalności. Precyzyjnie wykonane z wysokogatunkowych tkanin, perfekcyjnie odzwierciedlające graficzny projekt reklamowy, odporne na uszkodzenia, trwałe i nietracące nic na swojej estetyce oraz formie nawet w wyniku długotrwałego użytkowania. Gwarantujemy, że nasze tekstylia to doskonała reklama Państwa działalności, która będzie zarówno efektowna, jak i trwała oraz skuteczna.

Tekstylia to idealna forma promocji Państwa działalności

Przygotowujemy tekstylia reklamowe dla firm o różnym profilu działalności, a także dla kubów sportowych, instytucji czy też wszelkiego typu organizacji. Jesteśmy przekonani, że Państwa klienci, goście czy kibice docenią korzyści z otrzymania tego typu podarunków, czy nagród. Pościel z firmowym logo, haftowane ręczniki czy hotelowe kapcie z pięknie wyhaftowaną sentencją i wzorem graficznym to pomysł na skuteczną promocję oraz sprawienie niecodziennej radości Państwa klientom.

Przygotujemy haft bądź nadruk reklamowy zgodnie z Państwa indywidualnym zamówieniem, a następnie dostarczymy gotowe tekstylia we wskazanej przez Państwa ilości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania