Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Koce Dziecięce

Koce dziecięce tworzymy z pasją, zaangażowaniem i w przekonaniu, że każdy dziecięcy koc może dać maluchom zarówno mnóstwo ciepła i przytulności, jak i radości oraz doskonałej zabawy. Jeśli zatem wybierasz koc dla swojego dziecka, pomyśl o tym, który może naprawdę wiele. I takie koce dziecięce właśnie proponujemy.

Koce dziecięce – tutaj liczy się przede wszystkim jakość

Koce dla dzieci będące idealną w proporcjach kompozycją wysokogatunkowej, wyselekcjonowanej bawełny i lekkiego, a przy tym trwałego akrylu, to z pewnością najlepsze rozwiązanie, jeśli oczekujesz doskonałego produktu znakomitej jakości.

Wiemy, że koc dla dzieci powinien wyróżniać się przede wszystkim bezpieczeństwem i delikatnością zastosowanych materiałów, perfekcją wykonania i oczywiście wysoką estetyką. Koce dla dzieci, jakie znajdziesz w naszej ofercie to połączenie wszystkich wymienionych walorów. Wyjątkowo praktyczne połączenie, bowiem każdy nasz koc dla dzieci można bezpiecznie i wygodnie prać, zastosować jako narzutę lub też wykorzystać do przykrycia maluszka w wózku.

Koce dla dzieci – miękkie, delikatne, a jednocześnie wytrzymałe

Koce, jakie tworzymy, powstają z myślą o najmłodszych, o ich delikatnej, wymagającej skórze, ich potrzebie ciepła i przytulności. Dlatego każdy nasz koc jest nie tylko piękny, ale także wyjątkowo przytulny, miękki i aksamitny w dotyku. Wytrzymałość i utrzymanie nawet przez bardzo długi czas w idealnej formie gwarantuje tutaj unikalne połączenie bawełny i akrylu. Z kolei rozmiary (160x200, 75x100), przyjemna, pastelowa kolorystyka oraz eleganckie wykończenie każdego kocyka sprawiają, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w naszej ofercie idealny dziecięcy koc.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone