Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Kołdry i Poduszki dla Dzieci 100x135

Kołdra Dziecięca Zielona 100x135 + Poduszka 40x60 Bawełna/Silikon

Kod towaru:K100x135DZ/BawSil
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Ilość:
Cena: 52.00 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj komentarz
Opis

UWAGA: OSTATNIA SZTUKA


Kołdra Dziecięca + Poduszka

Produkt 100% antyalergiczny - wypełniony silikonem nadającym się do prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza i wirowania. Nawet podczas długotrwałego użytkowania nie traci swoich walorów. Zawsze puszysty, bardzo ciepły, oddychający i utrzymujący stałą temperaturę ciała podczas snu.

Produkt najwyższej jakości, w którym każdy szczegół zostaw dopracowany do perfekcji. Pokrycie z bawełny. Pikowanie wykonane techniką komputerową, które hamuje przemieszczanie się surowca wewnątrz kołdry i poduszek.

Produkt zaprojektowany i uszyty w Bielawie z rodzimych tkanin.

 

Pokrycie kołdry z bawełny 100%:
Kołdry bawełniane są najbardziej higienicznymi wyrobami. Do pokrycia stosuje się tkaniny ze 100% bawełny, wykonane z przędzy cienkoprzędnej (najwyższa jakość) i średnioprzędnej. Wymagane warunki techniczne dla tkanin pokryciowych to gramatura rzędu 120-150 g/m². Tkanina bawełniana sprawia, że sen jest bardzo komfortowy, dziecko nie poci się podczas jej użytkowania.

Kołdra wypełniona włóknem silikonowym:
Kołdra z wypełnieniem z włókna silikonowego, potocznie zwana silikonem. Naniesiona na włókna preparacja silikonowa uszlachetnia włókna i nadaje im charakter śliskości. Włókno w tych produktach, a w szczególności w poduszkach, nie zgniata się, nie zbija się w bryłki, co daje gwarancję trwałości wyrobów. Ciepły chwyt, trwałość, antyalergiczność sprawiają, iż wyroby z silikonem charakteryzują się dużym komfortem użytkowania, są trwałe i bardzo higieniczne.W skład kompletu wchodzi:

Kołdra 100x135

Poduszka 40x60 - płaska, bezpieczna dla niemowląt