Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
polska
Pościel Flanelowa

Gdy zbliża się jesień i zima czas pomyśleć o pościeli, która zagwarantuje odpowiednią temperaturę. Pościele z kory lub bawełny mogą nie poradzić sobie z zimnymi nocami, dlatego sprawdź naszą ofertę na pościele wykonane z flaneli i wybierz ten komplet, który spełni Twoje oczekiwania.

Pościel flanelowa – dowiedz się więcej

Pościel wykonana z flaneli charakteryzuje się specyficzną powierzchnią. Jest ona gładka, miła w dotyku i przede wszystkim ciepła. Ze względu na właściwości tego materiału bardzo często wykonuje się flanelowe piżamy, ubrania robocze i koce. Ciekawostką, jeśli chodzi o pościel flanelową, jest jej skład – nie różni się praktycznie niczym od kompletów wykonanych z satyny. Różni się jedynie procesem obróbki bawełny, czyli materiału bazowego. Flanela bezpośrednio po utkaniu jest drapana specjalnymi narzędziami oraz strzyżona. Proces ten zostaje powtórzony kilkukrotnie aż do uzyskania właściwej faktury.

Jak prać pościel flanelową

Pościel, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym najlepiej prać odwróconą na lewą stronę z wykluczeniem funkcji wirowania w wysokich obrotach. Unikniesz dzięki temu tworzenia się węzełków na powierzchni materiału. Pamiętaj też, by nie prać flaneli razem z twardymi materiałami takimi jak jeans. Możesz w ten sposób ją trwale uszkodzić i sprawić, że nie będzie spełniała swojej funkcji.

W naszym sklepie znajdziesz pościel flanelową w różnych wymiarach. Najpopularniejsze to 160x200, 180x200 i 200x200.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 12345 
 12345