Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Pościel Hotelowa

Sklep internetowy BERTAX – jakie produkty oferuje Hotel&Spa?

Wiemy, że wyposażenie pokoju hotelowego wiąże się z dużymi kosztami. Tym bardziej, jeżeli chcesz, by odznaczało się wysoką klasą i jakością. Dlatego chcemy wyjść Ci naprzeciw i proponujemy pierwszorzędne, polskie produkty, których wytwórstwo nawiązuje do działalności Bielawskich Zakładów Tekstylnych. Tym, co również nas wyróżnia, jest niska cena.

Dostępny asortyment

Szczycimy się też tym, że chcemy spełniać życzenia wszystkich naszych klientów. Dlatego na Twoją prośbę możemy wykonać produkty o niestandardowych wymiarach oraz zapięcia na guziki lub zamek. W naszym sklepie możesz tanio kupić, nie tylko komplet pościeli hotelowych.

Inne produkty, z których słynie nasz sklep

  • Białe poszwy,

  • Białe prześcieradła,

  • Białe poszewki,

  • Białe prześcieradła na gumkę.

Biała pościel hotelowa – symbol elegancji?

Niezmiennie od wielu lat pościele hotelowe są synonimem luksusu, dlatego ich wygląd musi być odpowiedni. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest klasyczny minimalizm. Najczęściej wybierana jest biała lub ecru pościel hotelowa, przede wszystkim dlatego, że te kolory są kojarzone z czystością i elegancją. W naszym sklepie kupisz w tej barwie także szlafrok kąpielowy. Dzięki temu wszystkie elementy wyposażenia pokoju hotelowego są spójne i wywołują pozytywne wrażenia estetyczne.

Elegancja naszych produktów nie wiąże się jedynie z wyglądem zewnętrznym. Dużą wagę przywiązujemy również do materiałów wysokiej jakości. Wiemy, że pościel do hoteli musi odznaczać się wytrzymałością i ciekawym designem. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz pościel wykonaną z adamaszku, która jest ozdobiona tkanymi paskami. Do wyboru jest również 100% bawełny. Wykrochmalona pościel hotelowa każdemu pokojowi hotelowemu nada tradycyjny, schludny i wyjątkowy charakter.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 12345 
 12345