Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Pościel Satynowa EXCLUSIVE

Pościel satynowa to niewątpliwie jeden z najbardziej cenionych rodzajów pościeli. Można ją znaleźć w kilku odmianach, które różnią się nieco swoimi właściwościami. W naszej ofercie znajdziesz komplety wykonane z satyny, które odmienią Twoją sypialnię i znacznie poprawią jakość snu.

Pościel satynowa, czyli jaka?

Przede wszystkim wygodna. To właśnie za to najbardziej ceniona jest pościel z bawełny satynowej. Innym atutem tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wzorów oraz bogata kolorystyka. Możesz więc mieć pewność, że znajdziesz u nas pościel, która spełni Twoje oczekiwania dotyczące komfortu użytkowania oraz strony estetycznej.

Dlaczego powinieneś wybrać pościel satynową?

Pościel satynowa zachwyca swoim wyglądem przede wszystkim wtedy, gdy światło odbija się od jej powierzchni. Bardzo ciężko jest też znaleźć materiał, który posiada tak szlachetne rysy. W związku z tym, pościel z satyny idealnie nadaje się na prezent ślubny.

Mnogość wzorów sprawia, że pościel z bawełny satynowej może być również dobrym sposobem na szybką zmianę wyglądu sypialni. Dodatkowym plusem jest brak konieczności prasowania. W naszej ofercie znajdziesz wiele dostępnych rozmiarów pościeli satynowej. Najpopularniejsze z nich to:160x200,180x200 i 200x200.

Jak prać pościel z satyny?

Pościel satynowa, aby jak najdłużej zachować swój niezwykły wygląd oraz delikatność, musi być odpowiednio prana. Najważniejsza jest temperatura – powinna mieścić się w zakresie od 40 do 60 stopni. Wyższa może sprawić, że materiał się skurczy a pościel stanie się bezużyteczna. Pamiętaj również, że przy praniu pościeli z satyny nigdy nie używa się wybielaczy. Mogłyby naruszyć delikatną strukturę tego materiału. Jeżeli chcesz, by Twoja pościel nie była pognieciona, zrezygnuj z opcji wirowania. Od razu po wypraniu wywieś wilgotną satynę aż do wyschnięcia.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 123 
 123