Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Prześcieradła Dziecięce

Prześcieradło dla dziecka – jakie powinno być? Z całą pewnością miękkie, delikatne, pozwalające skórze swobodnie oddychać, a jednocześnie wytrzymałe i utrzymujące doskonałą formę, nawet po wielokrotnym praniu i w długim użytkowaniu. Prześcieradła dziecięce, jakie znajdziesz w naszej ofercie, posiadają wszystkie wymienione cechy, a także znacznie więcej praktycznych i estetycznych zalet. Każde nasze prześcieradło przeznaczone dla dziecka tworzymy bowiem z niezwykłą starannością, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość proponowanego asortymentu.

Prześcieradło dziecięce z gumką – komfort w najlepszej jakości

Prześcieradła dziecięce, jakie proponujemy, to znakomitej jakości produkty wykonane z wysokogatunkowego Jersey’u (100% bawełny) oraz dzianiny Frotte (82% bawełny i 18% poliestru). Wszystkie nasze dzianiny posiadają certyfikaty potwierdzające zarówno ich jakość, jak i bezpieczeństwo dla zdrowia.

Jeśli oczekujesz rozwiązań nie tylko bezpiecznych i estetycznych, ale także wygodnych w użytkowaniu oraz zdecydowanie praktycznych, wybierz nasze idealnie trzymające się materaca prześcieradło dziecięce z gumką. Nie musisz go prasować – prześcieradło zawsze znakomicie się prezentuje. Jest przyjemne w dotyku, miękkie i imponująco wytrzymałe. Dostępność wielu wariantów kolorystycznych oraz zróżnicowanych rozmiarów pozwolą Ci wybrać prześcieradło, które najlepiej sprawdzi się w łóżku Twojej pociechy.

A co do prześcieradła? Koniecznie sprawdź naszą ofertę pięknej dziecięcej pościeli!

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 12 
 12