Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Ręczniki Bambusowe 50x100

Ręcznik Bamboo Zielony Klucz Grecki 50x100cm

Kod towaru:RB 50x100 zKG
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Ilość:
Cena: 38.00 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj komentarz
Opis

 

Ręcznik Bambusowy  50x10

Ręcznik bambusowy - 100% bambus w okrywie pętelkowej
Gramatura: 500 g/m2

 

Tkanina z włókien bambusowych posiada naturalne właściwości zdrowotne. Charakteryzuje się delikatnością chwytu, o 60% większą absorpcją wody niż bawełna, co doskonale sprawdza się w przypadku ręczników czy turbanów. Tkanina sama sterylizuje się, posiada właściwości bakteriobójcze, antyalergiczne, antygrzybiczne oraz chłonie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, co zapewnia użytkownikom poczucie komfortu, świeżości i bezpieczeństwa. Latem, tkanina bambusowa jest o 2-3 stopnie chłodniejsza od temperatury otoczenia, co osobom aktywnym fizycznie przynosi uczucie kojącego chłodu. Charakterystyczną cechą tkaniny bambusowej jest również pochłanianie promieni ultrafioletowych, co zapobiega powstawaniu nowotworów skóry.

Włókno bambusowe pozyskiwane jest z łodyg bambusa oraz z regenerowanej celulozy bambusowej w 100% pochodzącej z plantacji bambusowych w niezanieczyszczonym regionie Chin.

Jedną z bardzo ważnych zalet jest to, że środki barwiące użyte przy produkcji ręczników są przyjazne dla człowieka i środowiska, posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

To Polski, innowacyjny wyrób XXI wieku. Tkanina z wartością dodaną, której walory zostały zauważone przez naszych Klientów i potwierdzone przez naukowców z dziedziny medycyny oraz kosmetologii.

Produkty bambusowe powstają z natury i do natury wracają.