Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Ręczniki Bambusowe 30x50

Ręczniki Bambusowe Komplet 2 sztuk (30x50+30x50) kolor CIEMNY GARANTOWY

Kod towaru:RBK 30+30 CIEMNY GRANATOWY
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Ilość:
Cena: 36.00 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj komentarz
Opis

Ręczniki Bambusowe Komplet Szary

 

Skład kompletu:

2x ręczniki CIEMNY GRANAT 30x50cm


Ręcznik bambusowy - 100% bambus w okrywie pętelkowej
Gramatura: 500 g/m2

 

Tkanina z włókien bambusowych posiada naturalne właściwości zdrowotne. Charakteryzuje się delikatnością chwytu, o 60% większą absorpcją wody niż bawełna, co doskonale sprawdza się w przypadku ręczników czy turbanów. Tkanina sama sterylizuje się, posiada właściwości bakteriobójcze, antyalergiczne, antygrzybiczne oraz chłonie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, co zapewnia użytkownikom poczucie komfortu, świeżości i bezpieczeństwa. Latem, tkanina bambusowa jest o 2-3 stopnie chłodniejsza od temperatury otoczenia, co osobom aktywnym fizycznie przynosi uczucie kojącego chłodu. Charakterystyczną cechą tkaniny bambusowej jest również pochłanianie promieni ultrafioletowych, co zapobiega powstawaniu nowotworów skóry. 

Włókno bambusowe pozyskiwane jest z łodyg bambusa oraz z regenerowanej celulozy bambusowej w 100% pochodzącej z plantacji bambusowych w niezanieczyszczonym regionie Chin.

Jedną z bardzo ważnych zalet jest to, że środki barwiące użyte przy produkcji ręczników są przyjazne dla człowieka i środowiska, posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

To Polski, innowacyjny wyrób XXI wieku. Tkanina z wartością dodaną, której walory zostały zauważone przez naszych Klientów i potwierdzone przez naukowców z dziedziny medycyny oraz kosmetologii. 

Produkty bambusowe powstają z natury i do natury wracają.