Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Ściereczki Kuchenne

Ścierki kuchenne to nieodłączny element każdej kuchni. Są o wiele praktyczniejsze od ręczników papierowych dlatego ciężko wyobrazić sobie kuchnię bez chociaż jednego kompletu bawełnianych ściereczek. W tej części naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór ozdobnych ściereczek do kuchni z haftowanymi motywami.

Niezbędne w kuchni

Ściereczki bawełniane mogą być używane w kuchni do wycierania mokrych lub brudnych rąk, sztućców oraz wszelkiego rodzaju naczyń. Ponadto ściereczki dobrze spisują się jako ochrona rosnącego ciasta drożdżowego, które potrzebuje odpowiedniej temperatury. Możesz ich również używać do łapania gorących garnków i przenoszenia ich bez ryzyka oparzenia.

Jakie powinny być ściereczki kuchenne?

Najważniejszą cechą, jaką powinny mieć ściereczki do kuchni, jest chłonność. Właśnie dlatego do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się naturalne materiały takie jak bawełna czy len. Ściereczki muszą być też trwałe – przecież są cały czas gniecione, suszone, moczone i prane. Z tego powodu bardzo często stosuje się obszycie ścierek. Nie należy zapomnieć jednak o tym, że powinny być też ładne i dobrze wkomponowane w wystrój całego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe ścierki, na których możemy wykonać dla Ciebie dedykowany haft.

Oprócz ścierek do kuchni znajdziesz u nas ręczniki frotte i ręczniki bambusowe .

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone