Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Szlafroki Frotte

Szlafroki frotte

Szlafrok to element, który jest niezwykle przydatny w każdej łazience. Dzięki temu specyficznemu strojowi szybko osuszysz się po kąpieli oraz zapewnisz sobie ciepło. W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie szlafroki frotte, które możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i w swoim hotelu.

Zapewnij swoim gościom komfort

Jeżeli prowadzisz hotel lub pensjonat, powinieneś zagwarantować swoim gościom jak największy komfort wypoczynku. Jednym z elementów, wpływających na wygodę jest przekrojowe wyposażenie łazienki. W jego skład wchodzą zawsze czyste i pachnące ręczniki oraz szlafroki frotte. Szczególnie te drugie przypadną do gustu osobom odwiedzającym Twój obiekt. Nie ma bowiem niczego przyjemniejszego niż powrót po dniu pełnym zwiedzania, gorąca kąpiel i owinięcie się w przyjemny, gwarantujący ciepło szlafrok.

Zadbaj o reklamę hotelu

Szlafroki frotte oprócz tego, że dają komfort Twoim gościom, mogą jeszcze stanowić skuteczny nośnik reklamy. Wystarczy tylko, że umieścisz na nich swoje logo wykonane metodą haftu. W naszej ofercie znajdziesz tego typu usługę. Jesteśmy w stanie szybko dostarczyć Ci komplet szlafroków frotte z wyhaftowanym logotypem. Pozwoli Ci to na pozostawienie po sobie śladu w świadomości gości hotelowych.

Sprawdź również inne produkty z naszej oferty. Szczególnie polecamy ręczniki frotte oraz ręczniki bambusowe .

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania