Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Ochraniacze / Podkłady - Wodoodporne

Ochraniacz na materac – jakie ma zalety?

Materace wymagają specjalnego traktowania oraz ochrony, dzięki temu będzie można się nimi cieszyć przez wiele lat w niezmiennym stanie. Dlatego warto zdecydować się na ochraniacz lub podkład wodoodporny, co wpływa na zachowanie czystości i świeżości materaca. Dzięki czemu zostanie przedłużona jego żywotność.

Zachowanie czystości to nie jedyne korzyści, jakie wynikają z ochraniania materacy. Warto zauważyć, że ich żywotność można przedłużyć, wykorzystując różne produkty dostępne w naszym sklepie, na przykład: podkład wodoodporny, ale również prześcieradło nieprzemakalne. Niewątpliwie ich zaletą jest to, że można prać je w pralce i nie wymagają prasowania. Ponadto produkty ochraniające są wodoodporne i pochłaniają wilgoć, dzięki temu rozlane wino lub nietrzymanie moczu nie będą stanowiły problemu. Ważne jest to, że ten produkt jest zalecany nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. W trakcie użytkowania istotne jest to, że podkłady higieniczne są bardzo elastyczne i delikatne, przez co nie zmniejsza się komfortu podczas snu.

Podkład i prześcieradło nieprzemakalne – jego specyfika

W naszym sklepie oferujemy prześcieradło ochronne i podkłady najwyższej jakości. Ochraniacze są wykonane ze specjalnej tkaniny laminowanej jersey. Zwracamy uwagę na każdy detal, co zauważalne jest między innymi w wykończeniu, gdzie został zastosowany pięcio nitkowy overlock. Dbamy też o to, by produkty były dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego podkłady są dostępne w czterech kolorach: białym, niebieskim, żółtym oraz kiwi.

Wymiary oferowanych produktów

Sprzedajemy ochraniacze o różnych wymiarach, dzięki temu, każde życzenie zostanie spełnione. Na zamówienie wykonujemy podkłady o nietypowej wielkości. Standardowe rozmiary w naszej ofercie to:

  • 60x120 cm,

  • 70x140 cm,

  • 80x200 cm,

  • 90x200 cm,

  • 100x200 cm,

  • 140x200 cm,

  • 160x200 cm,

  • 180x200 cm,

  • 200x200 cm,

  • 220x200 cm.

Podkład wodoodporny – idealny dla alergików?

Jedną z zalet ochraniaczy jest to, że posiadają barierę antyalergiczną. Dzięki temu sen nie zostanie zakłócony przez objawy alergii. W razie problemów zdrowotnych warto działać kompleksowo i wybrać bardzo popularne kołdry antyalergiczne. W naszym sklepie możesz wybrać różne rodzaje tego produktu, które są dostosowane do pory roku, na przykład wiosenno-jesienne. Dzięki temu kołdra będzie odpowiednia do Twoich potrzeb i życzeń.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone