Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Ręczniki Frotte

W tej części naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór ręczników frotte wykonanych w 99% z tej tkaniny. Przygotowaliśmy wiele wariantów kolorystycznych oraz wzorów, dzięki czemu z całą pewnością wybierzesz ręczniki frotte idealnie spełniające Twoje oczekiwania.

Jak zbudowane są ręczniki frotte?

Zasadniczo frotte dzieli się na dwa rodzaje ze względu na ułożenie włókien:

Ręczniki Frotte jednostronne

Zazwyczaj wykorzystywane przy produkcji ręczników plażowych. Jego cechą charakterystyczną są pętelki, które wychodzą po jednej stronie tkaniny. Jednostronne ręczniki plażowe służą tylko do leżenia i niezbyt nadają się jako materiał do wycierania, ponieważ nie wchłaniają wody tak dobrze, jak ręczniki z frotte dwustronnego.

Ręczniki Frotte dwustronne

Jest szeroko stosowane jako materiał, z którego wykonane są ręczniki łazienkowe. Zastosowanie splotu dwustronnego (pętelki wychodzą po obu stronach tkaniny) sprawia, że ręczniki frotte bardzo dobrze pochłaniją wodę. Ręczniki frotte są dostępne w wielu kolorach, rozmiarach oraz wzorach. Niezwykle popularne są modele z haftowanymi zdobieniami. To sprawia, że bardzo

Jak zwiększyć chłonność ręczników frotte?

Aby Twoje ręczniki frotte jeszcze lepiej chłonęły wodę, pamiętaj by wyprać je przed pierwszym użyciem i pozbyć się zanieczyszczeń, które osadziły się jeszcze w sklepie. Podczas płukania ręcznika wlej do pralki szklankę rozcieńczonego octu. Jest to najlepszy naturalny środek do zmiękczania.

Polecamy Państwu także szlafroki frotte z naszej oferty!

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania