Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Pościel

W tej części naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór pościeli z bawełny, kory i satyny bawełnianej. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wzorów oraz wariantów kolorystycznych. Sprawdź, naszą ofertę i wybierz pościel, która w 100% spełni Twoje oczekiwania!

Pościel z bawełny

Zaletą tego rodzaju pościeli jest jej niska cena oraz to, że produkuje się ją z naturalnego materiału, przepuszczającego powietrze. Dobra wentylacja sprawia, że na pościeli nie osadzają się roztocza oraz kurz. Dodatkowo materiał bardzo dobrze odprowadza wilgoć, dzięki czemu skóra się nie poci. Pościel z bawełny jest również znana ze swojej przyjemnej faktury. Jeżeli chodzi o pranie, bawełna jest bardzo odporna na wysokie temperatury.

Pościel z kory

Pościel z kory charakteryzuje się bardzo ciekawą gofrowaną fakturą, dzięki czemu materiał nie jest pognieciony nawet po wyciągnięciu z pralki. Proces gofrowania polega nałożeniu na bawełniany materiał specjalnej substancji i wyciśnięcia na nim wypukłego wzoru. Jest on odporny na temperaturę i wilgotność. Tak właśnie powstaje materiał zwany korą.

Pościel z bawełny satynowej

Pościel z bawełny satynowej jest jednym z najbardziej cenionych rodzajów pościeli. Delikatna faktura satyny w połączeniu z mnogością dostępnych wzorów oraz wariantów kolorystycznych sprawia, że ten materiał jest bardzo chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i właścicieli hoteli oraz pensjonatów. Pościel z satyny ma to do siebie, że nie trzeba jej prasować. Wystarczy tylko wywiesić wilgotną pościel i poczekać aż wyschnie. Na materiale nie zauważysz również żadnego zagięcia.

W naszej ofercie znajdziesz pościel w różnych wymiarach. Najpopularniejsze z nich to 140x200 , 160x200 i 180x200.

Towarów na stronie: 
 Sortuj wg: 
 StandardoweListing pełnyUproszczone 
 12345 
 12345