Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Hafciarnia

Haft i usługi haftowania realizowane na indywidualne zamówienie Klienta to jedna z propozycji BERTAX - firmy o bogatych tradycjach i imponującym doświadczeniu w branży tekstylnej. Naszym Klientom niezmiennie dostarczamy produkty, które w pełni odpowiadają ich oczekiwaniom i potrzebom. Pięknie haftowane ręczniki, pościel czy szlafroki to nasza wizytówka w kraju i w Europie, a nasze hafty trafiają w gusta najbardziej wymagających użytkowników tekstyliów.

Haft jest metodą zdobienia tkanin, która należy nie tylko do najpiękniejszych i najbardziej eleganckich, ale także do najbardziej trwałych. Haftowane ręczniki, pościel czy też szlafroki nie stracą nic na swej formie i estetyce nawet w wyniku długiego oraz intensywnego użytkowania. Hafty są bowiem odporne na płowienie, nie wykruszają się, nie tracą swojej wyrazistości, formy i estetyki. To idealne rozwiązanie dla domu, hotelu, ośrodków SPA czy restauracji, a także wielu innych miejsc i instytucji. Hafty zdobiące tekstylia mogą być bowiem znakomitą formą promocji oraz sposobem na wyróżnienie miejsca.

Hafty komputerowe - bogactwo wzorów, najwyższa jakość

Haftowanie to metoda zdobienia i znakowania tkanin znana od wieków. Wykorzystywany już w starożytności haft zyskał znacznie na popularności na początku XIX wieku, kiedy to dokładnie w 1828 roku haftowanie zostało zmechanizowane i do codziennego użytku wprowadzono maszyny hafciarskie. Dzisiejsze zaawansowane technologie stworzyły natomiast haft cyfrowy, który pozwolił tworzyć na tkaninach dowolne, nawet skomplikowane wzory, wyróżniające się jednocześnie precyzją wykonania, imponującą trwałością i najwyższą estetyką.

Hafty komputerowe to przede wszystkim możliwość nanoszenia na tkaniny dowolnych wzorów i motywów dekoracyjnych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo piękne wzory roślinne, geometryczne, motywy klasyczne i bardziej nowoczesne. Z całą pewnością można przyznać, że haft cyfrowy pozwala dzisiaj tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Haft przygotowany na Państwa indywidualne zamówienie

Hafty komputerowe realizowane na zamówienie naszych Klientów stanowią ofertę naszej nowoczesnej hafciarni. Na Państwa życzenie przygotujemy wzór, który będzie stanowił logo Państwa firmy, nazwę hotelu czy inny wskazany przez Państwa motyw graficzny bądź napis. Haftowane ręczniki, pościel lub szlafroki będą w ten sposób identyfikowane z marką.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania