Bertax.pl - tekstylia z Bielawy
Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
polska
Haft - Horeca Hotel

Haftowane ręczniki, szlafroki czy też pościel to znakomita propozycja dla Państwa hotelu, ośrodka Wellness&SPA, restauracji, czy też kawiarni. Tekstylia zdobione i znakowane haftem doskonale sprawdzą się także w każdym miejscu, gdzie logo firmy, nazwa czy wybrany element graficzny stanowić będą element promocji, który w bardzo wygodny i praktyczny sposób dotrze do Państwa klientów, czy też gości.

Nasza firma to połączenie tradycji i bogatego doświadczenia w branży tekstylnej. Wysokiej jakości haft stanowi prawdziwą wizytówkę naszej działalności, zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Haftowane ręczniki, pościel czy też szlafroki z haftem, jakie Państwu w tym miejscu proponujemy, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta odpowie także na Państwa wymagania.

Haftowane ręczniki hotelowe i tekstylia restauracyjne

A także szlafroki bądź hotelowa pościel z haftem to idealny sposób, aby w elegancki, estetyczny, a zarazem zdecydowanie skuteczny sposób dotrzeć z przekazem lub logo firmy do klientów i gości hotelu, SPA czy restauracji. Możliwości, jakich dostarcza nam obecnie haft komputerowy, sprawiają, że jesteśmy w stanie zamieścić na tkaninach dowolny wzór bądź napis, zgodny z Państwa życzeniem. Każdy projekt będzie tutaj nie tylko oryginalny, efektowny, ale i funkcjonalny. Haft, np. na ręczniku, z logo lub nazwą hotelu będzie w jednoznaczny sposób identyfikował miejsce, wzbudzał skojarzenia, sprawiał, że elementy wyposażenia, takie, jak ręczniki czy hotelowa pościel, stanowić będą integralną całość wraz z pozostałym wyposażeniem hotelu, centrum SPA lub restauracji.

Haft umieszczony na hotelowych, restauracyjnych czy firmowych tekstyliach to także znakomita forma promocji. Logo Państwa firmy z pewnością zostanie, dzięki odpowiednio zaprojektowanym i wykonanym haftom, lepiej zapamiętane i utrwalone w pamięci Państwa gości. To rodzaj inwestycji, który po prostu się opłaca.

Haftowanie na zamówienie

Nasza hafciarnia przygotuje dla Państwa haft na hotelowych czy restauracyjnych tekstyliach, który wyróżniać się będzie nie tylko imponującą estetyką, ale i wyjątkową trwałością. Hafty komputerowe to bowiem wytrzymałość, odporność na płowienie oraz precyzja wykonania, nawet w produkcji wielkoseryjnej. Specjalnie dla Państwa przygotujemy zatem dowolny haft na wybranych tekstyliach, zgodnie z Państwa życzeniem.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania